Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie nagrodzona „Polską Nagrodą Innowacyjności 2015”

Miło jest nam poinformować, że  Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie otrzymała „Polską Nagrodę Innowacyjności 2015” w kategorii Uczelnie Wyższe.

Polska Nagroda Innowacyjności jest programem wizerunkowym prowadzonym przez Polską Agencję Przedsiębiorczości i redakcję „Forum Przedsiębiorczości” w „Dzienniku Gazecie Prawnej”. Nagrodę otrzymują najbardziej innowacyjne oraz kreatywne uczelnie, instytuty, firmy i instytucje działające w Polsce. To podmioty, których praca badawczo-rozwojowa znajduje zastosowanie w różnych gałęziach gospodarki, przyczyniając się do jej rozwoju.

Innowacje umieściliśmy w nazwie Uczelni w momencie jej założenia 15 lat temu. To słowo mobilizuje nas do nieustannych zmian i bycia najlepszymi. Pozyskujemy środki i doświadczenia z Unii Europejskiej i transferujemy je do naszego regionu i przekazujemy naszym studentom. Zawsze staramy się być o krok do przodu przed innymi – mówi Teresa Bogacka, Kanclerz WSEI.

 

Wręczenie nagród laureatom miało miejsce 5 listopada 2015 r. na uroczystej gali podczas Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości w Łodzi.

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie znalazła się w gronie 11 najbardziej innowacyjnych uczelni w Polsce uhonorowanych Polską Nagrodą Innowacyjności 2015.

powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.