Kierunki

Opinie

 Pekao Faktoring

Magdalena Ciechomska-Barczak
Dyrektor Departamentu Finansowo-Księgowego, Prokurent Pekao Faktoring Sp z o.o.

 

"Partnerstwo kierunku Finanse i Rachunkowość w WSEI traktujemy jako zaszczyt i wyróżnienie. Jako przedstawiciel dynamicznie zmieniającej się branży finansowej wiemy, jak ważne jest odpowiednie wykształcenie naszych przyszłych pracowników.
WSEI, jako jedna z nielicznych uczelni w kraju, dostrzega zmiany zachodzące na rynku finansowym i dostosowuje do nich tematykę studiów, zapraszając praktyków, aby podzielili się wiedzą i doświadczeniem ze studentami.
Takie łączenie wiedzy z praktyką uważamy za kluczowy czynnik sukcesu. Studenci uczą się łatwiej widząc, że zdobywana przez nich wiedza będzie przydatna w przyszłej pracy zawodowej.
Biorąc pod uwagę program studiów „Finanse i Rachunkowość”, zaangażowanie studentów WSEI podczas naszych spotkań, jakość zadawanych pytań i zrozumienie tematu, mam nadzieję, że problem znalezienia odpowiednio wykształconej kadry przez instytucje finansowe, przynajmniej w regionie lubelskim, zostanie niedługo rozwiązany".

 
 Formaniuk

 

 

Andrii Formaniuk,
student Ekonomii I st., III rok

 

"Naprawdę jesteś szczęśliwy, jeżeli to czytasz, ponieważ jesteś na stronie Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie! Teraz poznasz naszą Uczelnię i będziesz mógł dokonać właściwego wyboru. Z nami osiągniesz sukces, możesz mi zaufać.
WSEI jest jedną z najlepszych uczelni niepublicznych we wschodniej Polsce. Nowoczesne budynki, doskonale wyposażone, przyjazna atmosfera na Uczelni powodują, że studenci tu chętnie przebywają i uczą się. Wykładowcy są profesjonalistami, potrafią zainteresować każdego.
Poziom specjalizacji i zapotrzebowanie na wysoko wyspecjalizowanych pracowników na całym świecie rośnie. Studiuję ekonomię i wierzę, że wiedza, praca, zaangażowanie i pomysł na siebie są sposobem na sukces. I ja ten sukces na pewno osiągnę!"

 
     
     
     
powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.