O uczelni

Certyfikaty i wyróżnienia 2011

Wysoki poziom kształcenia w WSEI znajduje potwierdzenie w ocenach rankingów edukacyjnych.

  • 30 pozycja (najwyższa w regionie) wśród 101 najlepszych niepublicznych uczelni magisterskich w Polsce w rankingu „Rzeczpospolitej” i „Perspektyw" z 19 maja. Silną pozycję potwierdzają oceny szczegółowe: 1 miejsce w kraju w kategorii Efektywność pozyskiwania zewnętrznych środków finansowych na badania, 3 miejsce w kategorii Rozwój kadry własnej i najwyższa punktacja w Polsce za Rozwój kadry własnej.
  • wyróżnienie w konkursie na "Najbardziej innowacyjną i kreatywną Uczelnię w Polsce w tworzeniu perspektyw zawodowych jako najlepsza w Polsce uczelnia w obszarze współpracy z pracodawcami (2 czerwca 2011 r.).
  • Certyfikat „Wiarygodna Szkoła na rok akademicki 2011/2012 (po raz siódmy z rzędu).
  • WSEI znalazła się w czołówce Raportu Niepubliczne Uczelnie w Polsce. XX-lecie 1991-2011" Fundacji Edukacyjnej Perspektywy i Konferencji Rektorów Zawodowych Szkół Polskich (5 lipca 2011 r.). W zestawieniu danych za 2011 r. zajęła: 6 miejsce w kraju pod względem liczby studentów studiów podyplomowych, 8 miejsce wg wyników rekrutacji na rok akademicki 2010/2011, 9 miejsce pod względem liczby studentów w 2011 r. W zestawieniu danych z 20 lat działalności uczelni niepublicznych, WSEI (istnieje od 11 lat) zajęła: 8 miejsce pod względem liczby absolwentów studiów podyplomowych, 9 miejsce pod względem ilości kierunków studiów, 25 miejsce w ilości publikacji naukowych (wydawnictwo WSEI istnieje od 5 lat).
  • Tytuł Gepard Biznesu 2011 oraz tytuł Efektywna Firma 2011. Tytuły zostały przyznane przez Redakcję Magazynu Przedsiębiorców „Europejska Firma” za efektywność działania oraz wartość rynkową i dynamikę firmy.
powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.