O uczelni

Certyfikaty i wyróżnienia 2016

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w Lublinie po raz kolejny została laureatem ogólnopolskich rankingów i konkursów.

Uczelnia Liderów 2016

W 5 lipca b.r. w siedzibie Polskiej Akademii Nauk odbyła się Gala Finałowa  podsumowująca VI edycję Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Szkół Wyższych. Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego po raz kolejny wyróżniła Wyższa Szkołę Ekonomii i Innowacji w Lublinie Certyfikatem „Uczelnia Liderów 2016” ze Specjalnym Wyróżnieniem Zarządu Fundacji . Certyfikaty Uczelnia Liderów trafiły do  30 szkół wyższych, które - w opinii komisji certyfikacyjnej - cechują się działaniami zorientowanymi na edukację praktyczną studentów, wyróżniają się innowacyjnością oferty oraz oryginalnymi formami współpracy z środowiskiem społeczno-gospodarczym. Certyfikat potwierdza uznanie dla Uczelni Wyższych, które przestrzegają wysokich standardów edukacyjnych, aktywnie wspierają  swoich studentów i absolwentów w podejmowaniu wyzwań zawodowych i realizacji celów na rynku pracy. Recenzenci Programu "Uczelni Liderów" podkreślili jakość kształcenia Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji, innowacyjność oferty dydaktycznej, kreatywność, prostudencką postawę kadry, aktywną działalność naukowo-badawczą na światowym poziomie oraz  silną orientację praktyczną studiów. Wszystko to w pełni uzasadnia przyznanie Uczelni certyfikatu „Uczelnia Liderów”.

Dobra Uczelnia, Dobra Praca 2016 i Wiarygodna Szkoła 2016

Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji po raz kolejny otrzymała nagrodę podczas XII edycji ogólnopolskiego programu certyfikacji uczelni „Wiarygodna Szkoła” oraz V edycji programu certyfikacji znakiem „Dobra Uczelnia – Dobra Praca”. Program ma na celu popularyzować oraz wyróżniać dobre wzorce w sektorze szkolnictwa wyższego w zakresie innowacyjnych i kreatywnych działań na rzecz tworzenia perspektyw zawodowych. Uczelnie, które są uhonorowane certyfikatem "Dobra Uczelnia - Dobra Praca", zostały poddane wnikliwej analizie pod kątem m.in. funkcjonowania jednostek uczelnianych na rzecz absolwentów, dostosowania programu nauczania do potrzeb rynku pracy, krajowych i zagranicznych programów stażowych, współpracy uczelni z pracodawcami z regionu, a także wykorzystania nowoczesnych technologii w obszarze administracji i zarządzania uczelni oraz korzystania z zasobów wiedzy w Internecie.

Godło: Uczelnia Wyższa Roku 2016

19.05.2016 r. Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji zostało przyznane, przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, Godło Uczelni Wyższej 2016. Godło jest potwierdzeniem spełniania najwyższych standardów europejskich.

01.2016 - uzyskanie certyfikatu Ministerstwa Sportu i Turystyki dla Akademickiego Centrum Szkolenia Sportowego dzialającego przy Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie.

powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.