Student

Oprogramowanie

 

Nasza Uczelnia podpisała porozumienia z firmami informatycznymi, które oferują uczelniom swoje oprogramowanie do wykorzystania w celach edukacyjnych. Zakres wykorzystania i udostępniania oprogramowania wynika z zasad określonych przez firmę.

Aktualnie dostępne jest następujące oprogramowanie:

  • DreamSpark/MSDN - dla Wydziału Transportu i Informatyki
  • SPSS Statistics

 

W roku akademickim 2010/2011 Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji przystąpiła do programu współpracy z SPSS Polska w ramach Programu ARIADNA. Jego celem jest wspieranie jednostek prowadzących działalność naukową, badawczą lub dydaktyczną z wykorzystaniem oprogramowania SPSS, służącego do statystycznego opracowania wyników badań ilościowych.

Więcej informacji na temat programu ARIADNA znajdą Państwo pod adresem: www.ariadna.edu.pl

Aby uzyskać dostęp do oprogramowania IBM SPSS Statistics 24 należy: 

  • Zapoznać się z zakresem licencji, czasem trwania i zasięgiem terytorialnym licencji. (PDF)
  • Wydrukować i wypełnić potwierdzenie zapoznania się z warunkami używania oprogramowania SPSS. (PDF)
  • Wypełnione i podpisane potwierdzenie należy dostarczyć osobiście wraz z dowodem osobistym (w celu weryfikacji danych) wraz 1 płytą DVD do pokoju 109 (godzinach pracy Dzialu IT). Po spełnieniu tych warunków otrzymają Państwo program oraz klucze aktywacyjne.
  • Zainstalować oprogramowanie.

 

Zgodnie z zasadami licencji osoby korzystające z oprogramowania IBM SPPS w ramach programu ARIADNA powinny propagować je, poprzez zamieszczenie w publikacjach naukowych (również w pracach licencjackich i magisterskich) informacji o wykorzystaniu do analiz oprogramowania IBM SPSS.

Potwierdzenie zapoznania się z warunkami używania oprogramowania SPSS. (PDF) oraz zakresem licencji, czasem trwania i zasięgiem terytorialnym licencji. (PDF) pobierz

Umowa MSDN pobierz

powrót

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.